חשוד/נאשם/נחקר ע"י רשות המיסים?

הגעת למקום הנכון! צור קשר עוד היום

לקביעת פגישה עוד היום

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מה תפקידו של עו"ד בתחום ?

עימות האזרח מול רשויות המס השונות הוא עניין רציני וסבוך, מצב זה מחייב ייצוג מקצועי ומנוסה ע"י עורך דין מיסים מומחה בתחומו.

היקלעות למצב של חקירת מיסים היא בכל מקרה לא מצב נעים להימצא בו, כאשר לליווי המשפטי המתאים והמדויק עבורך יכולה להיות השפעה מכרעת על האופן בו כל התהליך הזה יסתיים.

 

הייצוג המשפטי של לקוחות בפני רשויות החקירה מטעם רשויות המיסים בישראל ו/או גורמי אכיפה נוספים רלוונטי מרגע שידוע לאדם שמתנהלת נגדו חקירה, ככל שעורך דין מומחה למיסים יכנס לתמונה מוקדם יותר, כך ייטב. ייצוג משפטי זה שאנו מציעים רלוונטי לעבירות מס הכנסה, עבירות מכס, עבירות מע"מ, עבירות הלבנת הון וצווארון לבן וכל היבט אחר הנוגע למיסוי בישראל ובעולם.

אנו מאמינים אדוקים בליווי ויעוץ משפטי צמוד ובעיקר מותאם אישית למקרה שלכם בהקשר לחקירות מיסים ועבירות מס – רק כך אפשר להגיע לפוזיציה האופטימאלית ביותר ולשפר את הסיכוי לסיים את ההליכים עם מינימום ענישה ומינימום השלכות שליליות עלייך כחשוד ו/או נאשם.

תפקידו של עורך דין מיסים הוא ייצוג נחקרים, חשודים ונאשמים בתיקים העוסקים במקרים של הלבנת הון, עבירות מס הכנסה, עבירות מע"מ, עבירות הונאה, עבירות ניירות ערך, עבירות מכס ועוד. הצורך בעורך דין מיסים הוא בכדי לספק הגנה משפטית מקיפה מול רשות המיסים בסוגיות מורכבות ומגוונות.

משרדינו דוגל במקצועיות בלתי מתפשרת, עו"ד המיסים הינו רכז פקיד שומה חקירות לשעבר ובעל ניסיון רב שנים משני צידי המתרס.

תן למומחה לטפל לך בהליך וצור קשר עוד היום

על המשרד

למשרד ידע מקיף וניסיון רב ורחב בתחום המסים, אשר נצברו במהלך שנות העבודה ברשות המסים, וכמייצגים מול רשות המסים. המשרד מתאפיין ביצירתיות מחשבתית, והוא פועל בכדי למצוא לכל אחד ואחד מלקוחותיו את פתרון המס האופטימלי עבורו, תוך ניצול מלוא הזכויות המוקנות לו על פי דין.  משרד ישועה נחמני ייעוץ ותכנון מס מתקדם הוקם על ידי בוגרי המחלקה המקצועית בנציבות מס הכנסה – יוסי ישועה, עו"ד (רו"ח) דוד נחמני, רו"ח וינאי נוימן, רו"ח (משפטן)

צרו איתנו קשר